Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Florencia Bertotti

Go down 
+15
Eva*
Finita
Paulina
indre17
Karmelita
MissAs
la divina
Gintare
SkINdRed
Paris
orbit
Grazuoliuke
Antonella
gockius
Rasa
19 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Rasa




Female
Pranešimų skaičius : 4671
Age : 29
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-13

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimePen. 21 03 2008, 22:55

Florencia Bertotti

Florencia Bertotti J0uv7o

Florencija Bertotti gime 1983m.kovo 15d.(valio,sveikiname su 23-iuoju gimtadieniu!)Buenos Airese,tankiai italu apgyvenditame Palermo kvartale.Mergaites mama moke atsilikusius vaikus,o jos tetis buvo juvelyras.Kai Florencijai suejo septyneri,tevai issiskyre,o mergaite liko gyventi su mama.
Kaip ji pati pasakoja,buti aktore ji sumanebudama devyneriu,karta besimaivydamapries veidrodi.Mama palaike dukters svajone,at mergaite nuo mazens buvo "apsigimusi"aktore:puikiai apsimesdavo sergancia,prikalbedavo kaimynems nebutu dalyku ir nesunkiai apmaudavo visus,ka tik panoredavo.Netrukus mama eme siuti Florencijai ivairiausius kostiumus,pasakodavo,kaip dera elgtis skirtingose situacijose ir moke ja geru manieru.

Sulaukusi 12metu mazoji aktoryte gavo pirmaja proga pasirodyti ekrane:ji nusifilmavo reklamoje,kuri tapo Florencijos sekmes bilietu.Netrukus ji buvo pakviesta filmuotis juostoje "Modeliai 90-60-90",sulaukusi penkiolikos suvaidino pilnametraziniame filme"Universitetas" ir seriale "vasara-98".Florencijai darba siule ne tik serialu,bet ir teatru rezisieriai.Po 2002-2003 metu vaidinimu teatre F.Bertotti uzsitarnavo "geriausios komedijos aktores"amplua.Galiausiai jai pirma karta buvo pasiulytas pagrindinid vaidmuo seriale "Pelenes istorija"(isp.Floricienta).

Labiausiai aktore suzavejo tai,kad vaidindama ji gales dainuoti,sokti ir dirbti su vaikais.Nors niekuomet nebuvo to dariusi,prieme si pasiulyma kaip issuki.Florencijos rizika pasitvirtino:serialas buvo itin populiarus,o ji tapo paaugliu dievaite.Labiausiai mergina nustebino tai,kad jaunimas netgi eme kopijuoti jos aprangos stiliu.Negana to,filmuodamasi aktore atrado dar viena savo talenta-dainavima.tad nuo siol ji svajoja pati sukurti miuzikla.Be to,jau yra isleidusi dvi muzikines ploksteles su dainomis is serialo"Pelenes istorija".

Nepaisant populiarumo,aktore kartais apgailestauja del asvo profesijos.Ji prisipazista,jog kartais jai tenka nemenkai pakovoti su savimi:"Kol mano draugai smagiai leidzia jaunas dieneles,as istisas dienas plusu filmavimo aiksteleje.Del to prarandu daugybe idomiu dalyku,galimybiu susirasti nauju draugu arba tiesiog nieko neveikti.Keliuosi anksti,griztu velai,todel kartais apima liudesys,kad nebesimatau su draugais.nors is esmes esu visiskai patenkinta savo gyvenimu.Dar neseniai aktore gyveno su savo mama ir vyresniaja savo seserimi,o dabar ji persikrauste i erdvu nama,kuriame yra vietos ir sokiams,ir dainoms.Siame name kas vakara jos laukia suzadetinis Guido Kazca.Jis dievina firmini Florencijos patiekala(vistiena su grybais)ir labai megsta,kai mylimoji jam vakarais pagroja gitara.

Guidas-taip pat aktorius.Florencija mano,kad tik tos pacios profesijos vyras gali suprasti jos gyvenimo buda,amzina nebuvima namuose ir laiko asmeniniam gyvenimui trukuma.Ji juokauja,kad net drauges ja ne taip gerai supranta,tad neretai supyksta uz neatsakytas zinutes.O stai suzadetinis toleruoja viska.gal del to,jog "Pelenes istorijos"filmavimas priverte Florencija pamilti mazus vaikus,aktore vis dazniau svajoja apie seima ir savas atzalas.O paklausta,ar is tiesu yra panasi i savo heroje Pelene,patvirtina:"Taip,as,kaip ir ji,visuomet laikausi duoto zodzio".

Florencia Bertotti T0s46g

Florencia Bertotti 2le74g8

Florencia Bertotti 5kn501

Florencia Bertotti Wv9uvs
Atgal į viršų Go down
gockius

gockius


Female
Pranešimų skaičius : 2213
Registration date : 2008-01-04

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimePen. 21 03 2008, 22:56

Na man ji labai aptiko...;D kadangi "pelenes istorija" buvo pirmasis mano rimta iziuretas serialas, ji tapo vos nemegstamiausia mano aktore...;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Rasa




Female
Pranešimų skaičius : 4671
Age : 29
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-13

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimePen. 21 03 2008, 22:59

man ir ji patiko, gera aktore..
Atgal į viršų Go down
Antonella
Administratorė
Administratorė
Antonella


Female
Pranešimų skaičius : 2386
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2007-10-30

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimePen. 21 03 2008, 23:57

Patiko man Floricienta tai yra Pelenės istorija jos serials kartais užknisdavo bet kaip ir visi serialai :) nesamonių būna.. Šiaip vaidina neblogai ji.. Visai graži yra..
Atgal į viršų Go down
https://patitofeo.forum-canada.com
gockius

gockius


Female
Pranešimų skaičius : 2213
Registration date : 2008-01-04

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeŠt. 22 03 2008, 10:47

Na man ji irgi grazi ir tokia linksma buvo..;DDD
Atgal į viršų Go down
Grazuoliuke
Taškuota.
Taškuota.
Grazuoliuke


Female
Pranešimų skaičius : 3746
Age : 29
Miestas : Moletai
Registration date : 2008-03-16

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeŠt. 22 03 2008, 13:06

man ji patiko ir visada patiks kai tik pradejau ziuret si serijala negalejau sustot vis norejau suzinot kas bus toliau o jos dainos dar ir dabar jas klausau :) Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.bendraukim.1talk.net
gockius

gockius


Female
Pranešimų skaičius : 2213
Registration date : 2008-01-04

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeŠt. 22 03 2008, 19:09

gaila as neturiu jos dainu, bet garzios...;D
Atgal į viršų Go down
Antonella
Administratorė
Administratorė
Antonella


Female
Pranešimų skaičius : 2386
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2007-10-30

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimePir. 24 03 2008, 19:18

Atgal į viršų Go down
https://patitofeo.forum-canada.com
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 25 03 2008, 01:06

Patiko ji man Floricientoj. Wink Nepasakyciau,kad man ji labai grazi,bet miela tai tikrai Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
gockius

gockius


Female
Pranešimų skaičius : 2213
Registration date : 2008-01-04

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 25 03 2008, 10:25

man ji irgi nera labai grazi, bet linksmute...;D
Atgal į viršų Go down
Grazuoliuke
Taškuota.
Taškuota.
Grazuoliuke


Female
Pranešimų skaičius : 3746
Age : 29
Miestas : Moletai
Registration date : 2008-03-16

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 25 03 2008, 11:51

gockiau jei tau reikia jos dainu duok savo skype atsiusiu Wink
Atgal į viršų Go down
http://www.bendraukim.1talk.net
gockius

gockius


Female
Pranešimų skaičius : 2213
Registration date : 2008-01-04

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 25 03 2008, 12:43

Grazuoliuke rašo:
gockiau jei tau reikia jos dainu duok savo skype atsiusiu

oky godaben...;DD
Atgal į viršų Go down
Antonella
Administratorė
Administratorė
Antonella


Female
Pranešimų skaičius : 2386
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2007-10-30

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 25 03 2008, 13:14

Man tai gražios jos dainos dar .Ir anksčiau galėjau klausytis ir abar galiu nes tokios nu fainos..Ir šiaip balsas visai geras jos.
Atgal į viršų Go down
https://patitofeo.forum-canada.com
Paris
"Las pretty girls" kapitonė
Florencia Bertotti 83344
Paris


Female
Pranešimų skaičius : 752
Miestas : alytus
Registration date : 2007-12-13

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 25 03 2008, 15:07

Faina ji man
Atgal į viršų Go down
http://brendaasnicar.wow-wars.com
gockius

gockius


Female
Pranešimų skaičius : 2213
Registration date : 2008-01-04

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 25 03 2008, 16:08

bet jai labiau tinka garbanoti plauaki ne tiesus..;DDD
Atgal į viršų Go down
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 25 03 2008, 21:11

Jo. O dainos man jos irgi patinka. Labai grazi Y asi sera..dar su frizeriu dainavo :cry: Ir seip kitos tokios fainos. Vat jos dainu galiu klausytis daznai..o vat pf. :|
Atgal į viršų Go down
Antonella
Administratorė
Administratorė
Antonella


Female
Pranešimų skaičius : 2386
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2007-10-30

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 25 03 2008, 22:48

Jo ta y a si sera nerealiai graži.. Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
https://patitofeo.forum-canada.com
Rasa




Female
Pranešimų skaičius : 4671
Age : 29
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-13

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeTr. 26 03 2008, 15:43

gockius rašo:
bet jai labiau tinka garbanoti plauaki ne tiesus..;DDD


man ir garbanoais graziau...
Atgal į viršų Go down
Antonella
Administratorė
Administratorė
Antonella


Female
Pranešimų skaičius : 2386
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2007-10-30

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeTr. 26 03 2008, 18:16

Ji blondinė graži..Man tai nepatiko ta ft kur raudonam foe labi jau jinai priteplinta.
Atgal į viršų Go down
https://patitofeo.forum-canada.com
SkINdRed
Muzika <3..
SkINdRed


Female
Pranešimų skaičius : 465
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-02-25

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeAntr. 15 04 2008, 19:21

Man ji graži... Un enorme dragon graži daina... O Floribellosmane nervuoja ;[[[
Atgal į viršų Go down
http://www.patitof.freeforums.org
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeTr. 16 04 2008, 17:36

Kaip tai Floribellos? Suspect
Atgal į viršų Go down
SkINdRed
Muzika <3..
SkINdRed


Female
Pranešimų skaičius : 465
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-02-25

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeKv. 17 04 2008, 15:28

Na, yra tokie serialai, viskas kaip Floroje, tik iš kitos ten šalies, kiti aktoriai ir t.t.
Ir pvz. brazilų yra labai durnas tas serialas ir ten Flora - blondinė ir dar mis tipo... Taip lievai atrodo, dar kai uždainuoja...Sleep
Tai tokie serialai vadinami Floribellomis.
Atgal į viršų Go down
http://www.patitof.freeforums.org
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeKv. 17 04 2008, 17:23

Zinau zinau. Jau susigaudziau ;D Maciau as kazkoki su blondine ;D Levai ten.. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Antonella
Administratorė
Administratorė
Antonella


Female
Pranešimų skaičius : 2386
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2007-10-30

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimePen. 18 04 2008, 16:23

Atgal į viršų Go down
https://patitofeo.forum-canada.com
Gintare

Gintare


Female
Pranešimų skaičius : 1527
Age : 31
Registration date : 2008-04-16

Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitimeSk. 27 04 2008, 20:58

Man tai ankscaiu kai rode ta pelenes istorija ji patiko o dabar tai jau nelabai
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Florencia Bertotti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Florencia Bertotti   Florencia Bertotti Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Florencia Bertotti
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aktorės-
Pereiti į: