Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Pelenes istorija

Go down 
+6
juste
SkINdRed
la divina
Gintare
orbit
Antonella
10 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimeAntr. 29 04 2008, 17:11

Jei Pelenė būtų gyvenusi XXI amžiuje, ji gerokai skirtųsi nuo tradicinės pasakų mergaitės. Šio serialo herojė Flora Fazzarino – tikra šiuolaikinė Pelenė. Žinoma, jos gyvenimas gerokai kitoks – ji neprašo fėjos stebuklingos suknelės ir karietos, ji nelaukia princo ant balto žirgo ir netrokšta pašokti karaliaus rūmų puotoje.

Tačiau turi daugybę svajonių, yra našlaitė ir kiekvieną dieną sunkiai dirba – ji puikiai žino, kad pati turi pasirūpinti savo gyvenimu. Mergaitės mama mirusi, o tėtis, kuris iš tiesų yra jos patėvis, nesirūpina Flora. Ji nežino, kad tikrasis tėvas yra turtingas verslininkas Santiljanis, kuris prieš daugelį metų paliko jos motiną ir vedė kilmingą bei ambicingą Malalą, su kuria taip pat susilaukė dukters.

Pati pelnydama sau duoną, Flora randa laiko draugams ir mėgstamiausiam užsiėmimui – muzikai. Ji šoka ir dainuoja jaunimo grupėje. Netrukus mergina įsidarbina aukle vokiečių Fritzenwaldensų šeimoje. Jai tenka globoti šešis našlaičiais, kurių tėvai mirė, ir dabar šeimos gerove rūpinasi vyriausiasis brolis Frederikas. Visa krūva vietoje nenustygstančių brolių ir seserų Frederikui kelia daugybę rūpesčių, tad Floros pasirodymas šiuose namuose labai palengvina jaunuolio gyvenimą. Ji puikiai susitvarko su mažaisiais padūkėliais ir greitai pelno namų šeimininko simpatijas. Vaikai taip susižavi nauja aukle ir jos muzikiniais sugebėjimais, kad mielai ir patys mėgina dainuoti.

Netrukus Flora ir vaikai jau koncertuoja miesto gatvėse. Tačiau mergina dar nežino, kad greitai į jos gyvenimą atsėlins praeities šešėliai. Po tikrojo Floros tėvo Santiljanio mirties, ji turi paveldėti palikimą, tačiau našlė Malala ir jos dukterys pasiryžusios padaryti viską, kad našlaitė nieko negautų. Kerštingoji moteris nori užkirsti kelią ir romantiškai Frederiko ir Floros meilei. Ji trokšta už Frederiko ištekinti savo dukterį. Tačiau net ir moderni Pelenės istorija neįsivaizduojama be stebuklų ir burtų.

režisierius| Martín Mariani | Mauro Scandolari

Pagrindiniai Aktoriai : Florencia Bertotti | Juan Manuel Gil Navarro | Fabio Di Tomaso | Pablo Albarello | Alberto Anchart | Maida Andrenacci | Catalina Artusi | Laura Azcurra | Ángeles Balbiani | Hilda Bernard

Pelenes istorija 5036ud
Pelenes istorija Sd2txf
Pelenes istorija 30xhjwg
Pelenes istorija Ejt0ed
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimeAntr. 29 04 2008, 17:24

Na dar truputis apie pelenes istorija (2 dali)

Ką veikia mergina, praradusi savo gyvenimo meilę? Ar jos širdyje dar gyva viltis vėl džiaugtis ir dainuoti, matyti visas gyvenimo spalvas? Tūkstančiai serialo „Pelenės istorija“ gerbėjų drauge su mylima heroje liejo ašaras dėl ją ištikusių likimo smūgių, tačiau ne ką mažiau žiūrovai krimtosi ir dėl to, kad pirmasis serialo sezonas baigėsi ir teko išsiskirti su nenuorama Florencija, kurią visi jau spėjo pamilti. Neliūdėkite. Baltijos televizijos eteryje kasdien jūsų laukia populiaraus serialo tęsinys - „Pelenės istorija - 2“.

Ištuštėjo namai, kuriuose niekada netildavo vaikų juokas , - našlaičių globėjomis apsiskelbusios Delfina ir jos motina Malala mažuosius atidavė į pensionatą. Ilgesys, permainos, nauji iššūkiai ir nauji draugai - kiekviena Floros diena kupina netikėtų susitikimų ir dar nepažįstamų jausmų. Gal naujasis bičiulis Maksimas Augustas Kalderonas De la Hoja , arba tiesiog Maksas, sušildys vienišą skardžiabalsės merginos širdį? Žinoma, jų santykiai nebus paprasti. Ar gali būti kitaip, kai susitinka maištingas mergišius, svajojantis apie tikrąją meilę ir stebukladarė Flora ?

Visiems smalsu, kokia ateitis laukia Pelenės. Nekantriausiems išduosime vieną kitą paslaptį – jai puikiai seksis. Merginos gyvenimas radikaliai pasikeis – ji pradės savo verslą, taps milijoniere ir pasiners į išties romantišką avantiūrą.

„Pelenės istorijoje - 2“ pagrindinį vaidmenį ir toliau atlieka populiarioji Florencia Bertotti, kurios kūrybinis bagažas – jau devyni vaidmenys didelės sėkmės sulaukusiose romantinėse Argentinos telenovelėse. 1983 metų kovo 15 dieną gimusi aktorė vaidina nuo 12 metų.

Pelenes istorija 2z3urkx
Pelenes istorija 72y4b6
Pelenes istorija 2qd7mg0
Pelenes istorija 2ikfc04
Pelenes istorija Ng7p6f
Pelenes istorija 2e57bbs
Atgal į viršų Go down
Antonella
Administratorė
Administratorė
Antonella


Female
Pranešimų skaičius : 2386
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2007-10-30

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimeAntr. 29 04 2008, 17:59

žiūrėjau, man patiko antras sezonas labiau. Tik aiųšku neoatiko tai kad labai užtęstas buvo ir poto jau pradėdavo atsibosti.
Atgal į viršų Go down
https://patitofeo.forum-canada.com
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimeAntr. 29 04 2008, 18:17

O man pirmas labiau ;D Na gal del Frizerio. Man jis kazkoks mielesnis :)
Atgal į viršų Go down
Antonella
Administratorė
Administratorė
Antonella


Female
Pranešimų skaičius : 2386
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2007-10-30

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimeAntr. 29 04 2008, 19:09

Žiūriu ir anksčiau ir dbr susitinku tokius žmones kuriems frizeris labiau patinak. O man maxas labiau jis daug gražesnis :)
Atgal į viršų Go down
https://patitofeo.forum-canada.com
Svečias
Svečias




Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimeAntr. 29 04 2008, 19:18

man irgi labiau maxsas patik o, o siaip tai serjalas ziauriai fajnas tik kad kartais tokiu nesamoniui idedavo Very Happy
Atgal į viršų Go down
Antonella
Administratorė
Administratorė
Antonella


Female
Pranešimų skaičius : 2386
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2007-10-30

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimeAntr. 29 04 2008, 19:36

Jo jei nebūtų buvę nesamonių man būtų daug labiau patikę. nes tokių neįdomių dalykų būdavo.
Atgal į viršų Go down
https://patitofeo.forum-canada.com
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimeAntr. 06 05 2008, 15:37

vat kai kuriose vietose per daug uztestas.. Ir seip jau atrodo viskas gerai,o ir vel Delfina ka nors sugalvoja..biski pabosdavo Rolling Eyes O seip nezinau. Frizeris mano meile ;D Crying or Very sad O maxas taii man toks..nu norma ;D
Atgal į viršų Go down
Gintare

Gintare


Female
Pranešimų skaičius : 1527
Age : 31
Registration date : 2008-04-16

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 10:53

kai ziurejau atrode nu ir buvo fainas, bet jei kartotu tai tikrai neziureciau
Atgal į viršų Go down
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 12:05

Tai ji kartojo. Kazkada maciau pora seriju,bet kazkaip neidomu buvo.. :| Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
la divina

la divina


Female
Pranešimų skaičius : 2244
Age : 30
Miestas : wlk
Registration date : 2008-03-28

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 12:32

man tj kai ejo buvo ziauriai idomu ir tada buvau isivaigus ir Flora kopinau... bet db ne...
Atgal į viršų Go down
http://www.rihanna.wow3.info
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 13:25

Na as tai nekopinau ;D Turejau savita stiliu..
Atgal į viršų Go down
la divina

la divina


Female
Pranešimų skaičius : 2244
Age : 30
Miestas : wlk
Registration date : 2008-03-28

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 13:32

tuo tarpu mano stilius buvo kaip Floros, bet db jau Anta patinka, Floros tikrai daugiau nekopysiu No
Sitas filmas man buvo lb domus ir tiesiog ziauriai as jį megau....
Atgal į viršų Go down
http://www.rihanna.wow3.info
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 13:33

Jo. Prisimenu kartais neidavau i pamokas,nes man rodos ji nuo 10 ar 11 kartodavo ir ryto ;D Bet siaip nznau. Man buvo sokas,kai frizeris mire Shocked
Atgal į viršų Go down
la divina

la divina


Female
Pranešimų skaičius : 2244
Age : 30
Miestas : wlk
Registration date : 2008-03-28

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 13:36

jo, ten tj tikrai, as tai ziurejau kai pirmu kartu apie 17:00 rodydavo, dar ir mano viena drauge ziuredavo, tj abi pesdavomes kuri Flora, bet db abiem jau ji nepatinka Wink)) Bet tada tikrai, aš jaučiausi lyg be to filmo negalėčiau gyvent, bet filmas baigėsi ir db jau baigiu ta flora pamirst
Atgal į viršų Go down
http://www.rihanna.wow3.info
SkINdRed
Muzika <3..
SkINdRed


Female
Pranešimų skaičius : 465
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-02-25

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 13:49

orbit rašo:
O man pirmas labiau ;D Na gal del Frizerio. Man jis kazkoks mielesnis :)
Man taip pat ;D
Frizeris 4ever ;DDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.patitof.freeforums.org
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 14:20

Visom 4iom uz!!!!!!!!!!!!! :P
Nors visiem Maxas labiau.. Bet man NEEEEEEE!
Frizeris mano grazuolis ;]******
Pelenes istorija 1zl63k5
Pelenes istorija K327tc
Pelenes istorija Ele7a9

https://www.youtube.com/watch?v=WMIknA_SWMs
Crying or Very sad
https://www.youtube.com/watch?v=ihA0l2zoLEc
https://www.youtube.com/watch?v=KDsuhSpegvo&feature=related :cry:



https://www.youtube.com/watch?v=n_7xACuiZoo&feature=related
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Atgal į viršų Go down
SkINdRed
Muzika <3..
SkINdRed


Female
Pranešimų skaičius : 465
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-02-25

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 14:39

Aš tai Frizerį dievinu ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.patitof.freeforums.org
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 15:25

As labiau ;DD 8)
O seip man patiko pati pati pabaiga ;D 1os dalies,kai tipo Frizeris ( Crying or Very sad ) mire ir kapinese Delfinai ir Malalai tampe plaukus,gasdino ir pan. ;DD
Atgal į viršų Go down
SkINdRed
Muzika <3..
SkINdRed


Female
Pranešimų skaičius : 465
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-02-25

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 15:35

orbit rašo:
As labiau ;DD 8)
O seip man patiko pati pati pabaiga ;D 1os dalies,kai tipo Frizeris ( Crying or Very sad ) mire ir kapinese Delfinai ir Malalai tampe plaukus,gasdino ir pan. ;DD
Ai, nesiginčyjam.
O man irgi.
Arba kai tie angelai lažinos iš debesies ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.patitof.freeforums.org
orbit




Female
Pranešimų skaičius : 4076
Age : 33
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-01-14

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 16:00

:) Aha .
Seip man pirma dalis labiau patiko. Viskas originaliau ir fainiau.
O 2oje dalyje viskas vyko panasiai..Delfinos kiaulystes ir tt. Vel ji vyliojo pagr.veikeja ir vel jis tuokesi su ja. Viskas kaip ir pirmoje tik siek tiek kitaip. Man kazkaip fainiau butu buve,jei nebutu 2os dalies . Viskas sustotu ties 2aja. :P
Atgal į viršų Go down
juste
Pasiilgau
Pasiilgau
juste


Female
Pranešimų skaičius : 1121
Age : 28
Miestas : kdn
Registration date : 2008-03-13

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 17:07

man ir pirma labiau patiko o siaip per baltija anksiau beveik visus serjelus ziuredavau nes buvo idomus
Atgal į viršų Go down
Gintare

Gintare


Female
Pranešimų skaičius : 1527
Age : 31
Registration date : 2008-04-16

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 18:18

man tai butu buve fainaiu jei flora su frizeriu butu vaiku susilaukus
Atgal į viršų Go down
erikutia
Barbė
Barbė
erikutia


Female
Pranešimų skaičius : 920
Age : 29
Miestas : Kretinga
Registration date : 2008-02-22

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimePen. 16 05 2008, 22:58

lbj fainas serialas... labiau patiko pirma dalis... tik ant galo kazkaip liewai buwo kai mire jis galwoju kaip liewai baiges.. bet poto buw antra dalis tai nuomone pasikeite....
Atgal į viršų Go down
Antonela
Miela
Miela
Antonela


Female
Pranešimų skaičius : 465
Age : 27
Miestas : Vilnius;)
Registration date : 2008-05-29

Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitimeKv. 26 06 2008, 10:51

Man šis serialas labai patiko. Jis buvo tikrai fainas.Very Happy cheers
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pelenes istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pelenes istorija   Pelenes istorija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pelenes istorija
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Serialai-
Pereiti į: